Powoli niczym żółw

Strasznie wolno idzie nam ta liga, czego się trochę nie spodziewałem. Doszedłem do wniosku, że zamiast rozpisywać się w postach będę tutaj co jakiś czas wrzucał kilka zdań jako aktualności.

Nadal nie otrzymałem wyników z 1 i 2 kolejki pomiędzy:

Valdas1968 - Olista1995

Dynoviak1 - Phirooz

Olista1995 - Phirooz

Tak, więc jeśli do jutra nie zobaczę jakiejkolwiek reakcji na wezwania od gracza Olista1995, jego mecze zostaną oddane walkowerem ( chodzi mi tutaj o 1 i 2 kolejkę)

Na prowadzeniu po NIEPEŁNYCH trzech kolejkach jest Karolnt23, tuż zanim Krystek2310 i Malypudi, jednakże Krystek ma jeden mecz rozegrany mniej. Tabelę zamykają Kansas7171 oraz Valdas1968, jednakże ten drugi jest również jeden mecz do tyłu.

Rozpisane są mecze na 4 kolejkę, a tam najciekawszym meczem będzie pojedynek Phirooza z Krystkiem.

Oskarasoon12 z powodu pobytu w szpitalu nie rozegra zapewne kilku spotkań, jednakże jego mecze zostaną zamrożone do jego powrotu. Życzymy zdrowia !

I proszę Was Panowie rozgrywajmy szybciej mecze !